AMF

AMF - upínací prvky a systémyVe spolupráci s německou firmou Andreas Maier GmbH&Co., Felbach dodáváme na tuzemský trh mechanické upínací a rychloupínací prvky, hydraulické upínací systémy, modulární stavebnice a klíče. NAROS zde vystupuje jako výhradní dovozce pro ČR. Veškeré tyto výrobky vykazují vysokou kvalitu a spolehlivost a rozsáhlé použití.

Pro snadnější aplikace jsou konstrukční data pro upínací prvky dostupné na stránkách výrobce.
Kde naleznete potřebné CAD - formáty viz. odkaz
(sekce CAD-Daten, nebo přes Online Katalog přímo u vybraných prvků)

Kategorie našeho univerzálního programu:
Katalog ke stažení

 

Mechanické upínací prvky Rychloupínače ruční a pneumatické Hydraulické prvky Zero-Point System Magnetické prvky
Mechanické upínací prvky Rychloupínače Hydraulické prvky Zero-Point System Magnetické prvky
         
Stavebnicové prvky a systémy Vakuové upínání Upínací technika pro vstřikolisy Ruční nářadí a klíče Polohovací systém pro laserové popisování
Stavebnicové prvky a systémy Vakuové upínání Upínací technika pro vstřikolisy Ruční nářadí a klíče Polohovací systém pro laserové popisování
         

1. Pravé odborné poradenství
Mnoho úkolů, mnoho řešení. V AMF Profi-sortimentu najdete správné řešení rychle a spolehlivě, s pomocí našich odborných obchodních partnerů nebo specialistů z našeho týmu. Stačí zavolat.

2. Krátké dodací lhůty
Sklad hotových výrobků AMF s více než 5 tisíci druhy zaručuje 98% schopnost pokrytí objednávek. Můžete tedy vycházet z toho, že každý objednaný skladový výrobek Vám bude expedován ještě tentýž den.

3. Garantovaný standard kvality
AMF dbá ve vlastním závodě na pečlivou a svědomitou výrobu. Tato tradice trvá od roku 1890 – dnes přirozeně pokračuje moderním řízením jakosti dle ISO 9001.

4. Záruka
Stojíme na našich vysokých kvalitativních požadavcích. Reklamace jsou vyřizovány nebyrokraticky a seriózně, kde to je možné, také v pozáruční době.

5. Individuální vývoj
V případě, že požadovaný prvek neexistuje, najdeme společně vyhovující řešení zvláštním provedením, případně až vývojem nové konstrukce.