Dílenský nábytek a vybavení skladů a provozů
Ve spolupráci se špičkovými zahraničními i tuzemskými dodavateli poskytujeme realizaci a poradenství v oblasti dílenského nábytku,pracovních stolů, regálů a vybavení provozů. Sortiment je velice obsáhlý a snažíme se vyhovět všem požadavkům a potřebám našich zákazníků. Cenové nabídky a návrhy zhotovíme rádi na základě konkrétních poptávek.

Základní sortiment zahrnuje skříně, NC systémy a pracovní stoly. Všechny tyto prvky mohou být rozměrově přizpůsobeny dle požadavků zákazníka.
Skříně

jsou hlavně využitelné pro skladování nářadí,pomůcek a přehlednému uspořádání všech provozních potřeb provozu.Samozřejmostí je modulárnost, uzamykatelnost.

Zásuvkové S křídlovými dveřmi Šatní skříně Příslušenství a dělení zásuvek
Zásuvkové S křídlovými dveřmi Šatní skříně Příslušenství a dělení zásuvek

NC systémy a nástrojové skříně

najdou uplatnění při seřizování strojů, kde díky přehlednému uložení nástrojů zvyšují produktivitu a snižují časové prodlevy při seřizování, samozřejmostí jsou nástrojové lůžka dle potřeb stroje a uzamykatelnost.

Volně stojící Pojízdné vozíky Příslušenství a nástrojové lůžka
Volně stojící Pojízdné vozíky Příslušenství a nástrojové lůžka

Pracovní stoly a ponky

naleznou uplatnění při montáži, přípravě jakož i samotné výrobě a kompletaci výrobků, samozřejmostí je možnost nástavby a případné zásuvky pro elektrické napájení.

Pracovní stoly Pracovní stoly pojízdné Pracovní ponky Zádní nástavby
Pracovní stoly Pracovní stoly pojízdné Pracovní  ponky Zádní nástavby